אסתטיקה רפואית כאומנות

ד"ר מרינה בלום

נעים מאוד. אני ד"ר מרינה בלום, כיום רופאה בכירה בתחום האסתטיקה והבעלים של מרפאות הבוטיק לאסתטיקה –  Dr.Blum Plus . את לימודי רפואת שיניים סיימתי בשנת 2001 וכבר מאז התמקדתי באופן מיוחד בתחום אסתטיקת הפה. הסיפוק הגדול שלי בעבודה הושג  בזכות מטופלים מאושרים אשר סיימו תהליכים מורכבים ומוצלחים באסתטיקת הפה שלהם. הם שבו לחייך בביטחון עצמי!

עם הזמן  הקשר שלי עם תחום האסתטיקה התהדק והקדשתי כעשר שנים ללמוד ולהתפתח בתחום האסתטיקה. מטרתי היתה ללמוד כיצד  להעניק למטופלים שלי תוצאות נפלאות של מראה עור פנים צעיר, רענן, חיוני וטבעי ללא ניתוח. 

האהבה שלי לתחום האסתטיקה גרמה לי להסב את תחום עיסוקי ולהתמקד בשנים האחרונות אך ורק באסתטיקה של הפנים.  

כיום, הגישה הטיפולית שמנחה אותי היא "אסתטיקה רפואית כאומנות". גישה זו מבוססת על העיקרון של מיקסום היופי הטבעי של הפנים מבלי לשנות את צורתן הבסיסית. בעזרת החומרים והמכשור הייחודי במרפאה ניתן לפסל את מראה הפנים, להדגיש את תווי המתאר ולהעניק מראה טבעי, בריא וצעיר יותר. 

לפגישת היכרות השאירי פרטייך

טיפולי אסתטיקה ללא ניתוח לרשותך​

את מוזמנת לפגישה אישית ללא עלות שבה אתאים עבורך את הטיפול המתאים ביותר.

הצערת העור וליפטינג באמצעות רדיאס

רדיאס הוא חומר מילוי על בסיס סידן, והוא הסוד לפנים חטובות! רדיאס מצטיין בפעולה משולבת: מילוי נפח וקמטים עמוקים, הרמה וחיטוב הפנים. התוצאה מיידית ונשמרת לאורך זמן!

חידוש העור באמצעות חומצה היאלורונית

מעוניינת במראה חיוני וזוהר בטיפול עדין במיוחד? פרופילו הוא הטיפול שלך. מדובר בחומצה היאלורונית טהורה שנועדה לחדש ולהגביר את רמת הלחות שלו למראה חיוני וזוהר. פרופילו הינו טיפול חדשני ומוגן פטנט.

טיפול בקמטי הבעה באמצעות בוטוקס

קמטי ההבעה שלך מופיעים גם במצב מנוחה? טיפול באמצעות בוטוקס, יחליש את השריר ויחליק את קמטי ההבעה והצחוק, למראה צעיר יותר. טיפול קל המאפשר למנוע את העמקת הקמטים הקיימים ועדיין לשמור על מראה והבעה טבעיים.

מילוי קמטים ועיצוב שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית

מילוי קמטים והשבת נפח לפנים, הכרחיים להשגת מראה צעיר! חומצה היאלורונית הינה החומר הפופולרי למילוי קמטים וקמטוטים והשבת הנפח שאבד עם השנים. עוד ניתן לעצב איתה את השפתיים, קו הלסת, סנטר ועצמות לחיים.

פגישת היכרות חינם

אשמח להיפגש ולהכיר אותך ואת הסיבה שבגללה הגעת לאתר זה. אני מאוד אוהבת את המקצוע שלי אבל מה שאני יותר אוהבת זה לראות את החיוך של הלקוחות שלי ואת האושר שלהן כשהן יוצאות מהקליניקה וחוזרות לחייהן: 

מסופקות יותר, שמחות יותר, יפות יותר! :) 

השאירי את מספר הטלפון שלך ואחזור אליך בהקדם.