הטיפולים שלנו

אזורי טיפול נפוצים

עברו על האזורים השונים למידע נוסף ולחצו על האזור שתרצו לטפל בו. בפגישה אישית אוכל להבין מהם צרכיך ורצנותיך ולהתאים את הטיפול הנכון עבורך השאירי את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

טיפולי אסתטיקה ללא ניתוח לרשותך​

אתם מוזמנים לפגישה ייעוץ ללא עלות שבה אתאים עבורכם את הטיפול המתאים ביותר.

הצערת העור וליפטינג באמצעות רדיאס

רדיאס הוא חומר מילוי על בסיס סידן והוא הסוד לפנים חטובות! רדיאס מצטיין בפעולה משולבת: מילוי נפח וקמטים עמוקים, הרמה וחיטוב הפנים. התוצאה מיידית ונשמרת לאורך זמן

חידוש העור באמצעות חומצה היאלורונית

מעוניית במראה חיוני וזוהר בטיפול עדין במיוחד? פרופילו הוא הטיפול שלך. מדובר בחומצה היאלורונית טהורה שנועדה לחדש ולהגביר את רמת הלחות שלו למראה חיוני וזוהר. פרופילו הינו טיפול חדשני ומוגן פטנט. 

טיפול בקמטי הבעה באמצעות בוטוקס

קמטי ההבעה שלך מופיעים גם במצב מנוחה? טיפול באמצעות בוטוקס, יחליש את השריר ויחליק את קמטי ההבעה והצחוק, למראה צעירי יותר. טיפול קל המאפשר למנוע את העמקת הקמטים הקיימים ועדיין לשמור על מראה והבעה טבעיים. 

מילוי קמטים ועיצוב שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית

מילוי קמטים והשבת נפח לפנים, הכרחיים להשגת מראה צעיר! חומצה היאלורונית הינה החומר הפופולרי למילוי קמטים וקמטוטים והשבת הנפח שאבד עם השנים. עוד ניתן לעצב איתה את השפתיים, קו הלסת, סנטר ועצמות לחיים. 

עיגולים שחורים מסביב לעיניים Xela Rederm

טיפול המסייע בשיפור הניקוז הלימפטי ובהפחתת כהויות ופיגמנטציות, הורדת נפיחויות ומראה עור זוהר מסביב לעיניים. טיפול זה מאוד אפקטיבי בפגימנטציה בפנים.

טיפול אנטי אייג'ינג במכשור רפואי Geneo

טיפול ג'נאו הינו טיפול המתבצע באמצעות מכשור מקצועי – רפואי. הטיפול ללא הזרקות ואינו תהליך פולשני אשר גם משפר ומחדש את עורך וגם מאוד מפנק ונעים. 

טיפול משולב לתוצאה מיטבית

לעיתים הפתרון חייב לכלול שילוב של יותר מטכניקה או חומרים מסויימים. בפגישת ייעוץ אוכל להתאים את הטיפול הנכון עבורך. 

קמטים במצח

קמטים במצח ובין הגבות נוצרים עקב פעילות יתר של שרירי ההבעה, לכן הטיפול העיקרי הינו טיפול בוטוקס בהזרקה נקודתית. לקמטים עמוקים במיוחד משלבים גם טיפול בחומצה היאלורונית ורדיאס(על בסיס סידן).

קמטים בצידי העיניים

קמטים בצידי עיניים נוצרים עקב פעילות יתר של שרירי ההבעה ובגלל ההזדקנות הטבעית של העור. לכן יש צורך בטיפול משולב: בוטוקס להרפיית השרירים והזרקת חומרים בעלי חומצה היאלורונית וסידן לטיפול באיכות העור.

שפתיים

לעיצוב וטיפול בשפתיים אני משתמשת בחומרים איכותיים ביותר בשימוש בחומצה היאלורונית ובעלי ניסיון מוכח של שנים רבות ברחבי העולם. בדף חומרי מילוי תוכלי ללמוד עוד על טיפול זה.

קו הלסת

לעיצוב וחיטוב קו הלסת, הסנטר ועצמות הלחיים אני נעזרת בטכניקות הזרקה מתקדמות ובחומרים עם חומצה היאלורונית ועם רדיאס על בסיס סידן, המספקים תוצאות לטווח ארוך.

בנוסף אני ממליצה על טיפול אנטי אייג'ינג מתקדם

טיפול בקמטים עמוקים

על מנת שאוכל לתת את הטיפול האידיאלי עבורך יש צורך להבין מה גורם לקמט זה לבלוט. ולכך יש מספר סיבות עיקריות: עישון, קמטי זעף, שימוש בהבעות פנים רבות ועוד. לטיפול בקמטים עמוקים ניתן להשתמש בבוטוקס ובחומצה היאלורונית

שיפור איכות העור

לשיפור איכות העור אני ממליצה על מספר טיפולים שונים: טיפול בעזרת מכשור רפואי Geneo, טיפול בהזרקות עם חומרים על בסיס חומצה היאלורונית Profhilo, Belotero Revive, או Radiesse שעוזר לתאים בעור לייצר קולגן ואלסטין.

עיגולים שחורים מתחת לעיניים

את הכהויות מתחת לעיניים ניתן להפחית על ידי טיפול בהזרקה עם חומר ייעודי המתאים רק לאזור העיניים Xela Rederm.

פגישת היכרות חינם

אשמח להיפגש ולהכיר אותך ואת הסיבה שבגללה הגעת לאתר זה. אני מאוד אוהבת את המקצוע שלי אבל מה שאני יותר אוהבת זה לראות את החיוך של הלקוחות שלי ואת האושר שלהן כשהן יוצאות מהקליניקה וחוזרות לחייהן: 

מסופקות יותר, שמחות יותר, יפות יותר! :) 

השאירי את מספר הטלפון שלך ואחזור אליך בהקדם.